Среда, 01.05.2024, 19:00 | RSS | Приветствую Вас Гость

Всеукраїнський тиждень права

В Україні щороку, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

З 06 по 10 грудня 2021 року в нашому закладі пройшов Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого було показати важливість правової освіти українців, розвиток культури прав дитини, поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини в учнівської молоді, виховувати в учнів повагу до закону та прав людини, залучати до участі в цікавих правових заходах.

Протягом тижня було організовано заходи науково-розважального спрямування.

Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (1-11 класи).

Конкурс малюнків «Мої права» (1-4 класи).

Гра-подорож «У країну прав» (1-4 класи).

Конкурс стіннівок «Права людини» (5-11 класи).

Тренінг «Підлітки мають знати свої права» (6-7 класи).

У бібліотеці закладу освіти розміщено виставку правової літератури.

Конкурс творчих робіт «Я – дитина. Ось мої права та обов`язки»

(9 класи).

Перегляд фільму, презентації «Конвенція про права дитини» (5-6 класи).

Бесіди, години спілкування «Закон обов`язковий для всіх», «Права дитини – права людини», «Я – громадянин правової держави», «Правова абетка», «Право на освіту: право чи обов`язок».

Тиждень виявився дуже інформаційним, змістовним, динамічним. Кожен учасник заходів, що проходили, залишився задоволеним своєю працею, а всі, хто були присутні, дізналися багато цікавого. Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості здобувачів освіти у вивчені правознавства, розширенню правових знань, їх застосуванню в повсякденному житті.