Среда, 24.04.2024, 04:55 | RSS | Приветствую Вас Гость

День захисника України

З нагоди відзначення Дня захисника України, метою якого є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України протягом тижня, з 07 по 11 жовтня 2019 року, класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці». Постійно діяла виставка малюнків, плакатів «Україна в моєму серці», яку підготували здобувачі освіти 1-11 класів.

З 07 по 11 жовтня 2019 року здобувачі освіти мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії.

Підсумком тижня стало проведення 10 жовтня 2019 року патріотичного заходу «Я – майбутній захисник України», на який були запрошені гості, герої нашої країни військовослужбовці 34-окремої Мотопіхотної бригади батальйону імені Костянтина Гордієнка. В нашій школі це вже стало традицією на передодні державного свята вшановувати багатовікові історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, запрошувати гостей – героїв нашої багатостраждальної держави, виражаючи таким чином повагу до їх справи, але цього разу, захід був найбільш пам’ятним. Вірші і пісні, які підготували здобувачі освіти зачепили серця кожного присутнього і викликали сльози, навіть на очах наших сильних героїв. Особливо цікавою для здобувачів освіти була практична частина заходу. Адже саме на ній хлопці і дівчата мали змогу ознайомитись із аптечкою військовослужбовців, денною провізією, і навіть, у розбиранні автомату на швидкість. На останок, сповнені вражень, здобувачі освіти побажали героям щастя, здоров’я, перемоги в війні та здійснення мрій. А на згадку про зустріч військовослужбовцям подарували патріотичні малюнки та постери маленьких громадян держави Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області.