Пятница, 19.04.2024, 11:35 | RSS | Приветствую Вас Гость

«Україна – це територія гідності і свободи»

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи,  21 листопада 2019 року, в закладі освіти  було проведені низка заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояти національні інтереси, європейський вибір держави.

Цього дня у фойє закладу була розгорнута виставка малюнків і плакатів «День Гідності та Свободи», яка діятиме до кінця листопада.

Бібліотекар закладу  підготувала тематичну експозицію «Україна: незалежність, Гідність, свобода».

Для здобувачів освіти 5-11 класів день розпочався патріотично – інформаційними годинами «Від революції гідності до Країни гідності». Здобувачі освіти 7-9 класів мали змогу переглянути документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», через презентацію ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу.

Учителі початкової школи провели хвилинки пам’яті в доступній для дітей формі, розповіли про події, які відбувалися в нашій державі.

Під час інформаційної хвилинки в 4-А класі (класний керівник  Лупіна О.А.) здобувачі освіти  зробили квітку гідності, намалювали голубів та написали на них слова подяки героям – захисникам.

Здобувачі освіти  5-В і 6-А класів разом зі своїми класними керівниками провели виховний захід «Україна – територія гідності та свободи». Проведений захід допоміг привернути увагу підростаючого покоління і до новітньої української історії, вплинув на свідомість, і здобувачі освіти  зрозуміли, що необхідно знати історію свого народу, любити і шанувати наші традиції, а головне  –  завжди залишатись особистістю  із людськими якостями.

В кожному класі було оформлено інформаційні куточки.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені  гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.