Четверг, 25.04.2024, 16:11 | RSS | Приветствую Вас Гость

«Ялинка вогниками грає, з Новим роком всіх вітає!»

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Саме з цього часу, ми, всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, здобувачам освіти нашого освітнього закладу потрібно було підготувати казкову атмосферу, прикрасити новорічну ялинку, актову залу сніжинками, гірляндами та іграшками.

Святкування Нового року у стінах закладу освіти проходили у 4 зміни: 1-2 класи, 2-3 класи, 5-7 класи, 8-11 класи.

З 24 по 25 грудня 2019 року до здобувачів освіти завітала чарівна святкова казка. Для глядачів юні артисти підготували новорічну театралізовану виставу «Велика Новорічна пригода». Відомі казкові персонажі:  Дід Мороз, Снігуронька, Баби Йожки, Кощій, Злюка Морозюка, Ваня та багато інших героїв завітали в гості до здобувачів освіти, подарували багато емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів. Найяскравішим моментом театралізованої вистави був костюмований виступ здобувачів освіти  8-Б класу. Завдяки вдало підібраним костюмам, глядачі поринули у казкову атмосферу свята. Всі уважно спостерігали за чудовою грою акторів – аматорів.

Активними учасниками на новорічних дійствах стали здобувачі освіти 6-А, 7-А, 7-Б, 8-Б, 9-А, 10-Б, 11-Б класів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Зикової Світлани Олександрівни, вихователя  ГПД Булахової  Світлани Миколаївни та класних керівників Калашнікової Вікторії Павлівни,  Петешової Світлани Володимирівни, Ізмаїлової Тетяни Леонідівни.

Новорічні ранки для здобувачів освіти 1-4 класів традиційно відбувалися за участю батьків та великої кількості малечі. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, співали гарних пісень, танцювали чим подарували святковий настрій та відчуття приходу Нового року. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків всім дітлахам початкової школи.

Новорічні свята – це ще і чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Здобувачі освіти 5-7 класів під час новорічного вечора продемонстрували, як вони вміють перевтілюватися в зірок. Їх новорічні привітання були у вигляді пародій, танців, пісень, міні – вистав. Дід Мороз подарував всім здобувачам освіти 5-7 класів солодкі подарунки.

Для здобувачів освіти 8-11 класів була організована Новорічна дискотека. Старшокласники з задоволенням брали участь у конкурсах, грали, танцювали.

Усі заходи, проведені у нашому освітньому закладі, подарували море позитиву, дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.