Субота, 19.01.2019, 13:11 | RSS | Приветствую Вас Гість

НОВА ШКОЛА

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Революція Гідності 2013 року об’єднала весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. І тепер, згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, щорічно 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. До 5-ої річниці Революції Гідності та Свободи, в освітньому закладі були проведені різноманітні заходи до Дня Гідності та Свободи:

- учні 1-4 класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Мир. Свобода. Україна»;

- у шкільний бібліотеці діяла тематична виставка літератури  «Моя земля-земля моїх батьків»;

- серед учнів 8-9 класів проведена вікторина «Усе моє, що зветься Україна»;

- перегляд та обговорення документальних фільмів «Революція Гідності»;

«Переломний момент» (6-10 класи);

- огляд презентації  «Пам’ятаємо героїв» (3-10 класи);

- вчителями – предметниками проведено п’ятихвилинки, на яких вчителі розповіли про утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, донесли об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддали належну шану патріотизму і мужності громадян;

- проведена загальношкільна виховна година для учнів 1-11 класів на тему: «Україна це територія Гідності та Свободи».