Вівторок, 17.09.2019, 19:21 | RSS | Приветствую Вас Гість

НОВА ШКОЛА

Теплого  всміхненого  вересневого ранку, на подвір’ї  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 неприховаючи  хвилювання, зібрались гості, батьки, вчителі та понад 600 учнів школи. Адже, День Знань – це особливе свято! Воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер пройшло нове поповнення шкільної родини, 84 першокласника. В цьому році наша школа продовжила вже закладені традиції і серед трьох перших класів, один – із вивченням кримськотатарської мови. Наш навчальний заклад є надзвичайний, в ньому навчається понад 350 дітей кримськотатарської національності. На це урочисте свято також завітали почесні гості та шефи школи. Вони з щирими словами привітання та побажанням успіхів звернулись до всієї шкільної родини. І після того, як пролунали солодкі звуки шкільного дзвоника, маленькі першокласники за руку з батьками та одинадцятикласниками під «райдугою щастя» у супроводі своїх «других мам» пройшли на свій перший в житті урок.