Среда, 01.05.2024, 19:44 | RSS | Приветствую Вас Гость

Вшанування пам`яті жертв Голодоморів в Україні

День пам`яті жертв голодоморів – щорічний національний пам`ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави і це не просто історична минувшина, а незагойна духовна і фізична рана українського народу, яку пекучим болем пронизує пам`ять багатьох поколінь.

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, збереження пам`яті про сторінки історії українського народу, вшанування Дня пам`яті жертв Голодоморів в Україні в закладі освіти було проведено ряд заходів:

- Ранкова зустріч «Ділимося хлібом» (учні 1-х класів).

- Участь в акції «Незабудки пам`яті» (учні 2-х класів).

- Години спілкування «Не дамо загасити свічку пам`яті» (2-В клас).

- Не кидайся хлібом, він святий», «Голодомор – вустами молодих» (учні 3-11 класів).

- Декламування віршів про Голодомор, хліб та зачитування спогадів очевидців тих подій (учні 3-11 класів).

- Перегляд короткометражної стрічки «Голодний дух» (учні 9-11 класів).

- Тематична виставка літератури, організація в бібліотеці закладу експозиції «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932, 1933 років – геноцид українського народу», «Голос історії».

- Покладання квітів до пам`ятного знаку жертв Голодоморів (учні 1-11 класів).

- Інформаційні години про вчинені комуністичним тоталітарним режимом голодомори 1932, 1933 років в Україні – геноцид українського народу, голодомори 1921, 1922 років, 1946, 1947 років.

- Участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам`яті».