Среда, 01.05.2024, 19:33 | RSS | Приветствую Вас Гость

Відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня в усьому світу відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД, у закладі освіти проведено ряд заходів:

Інформаційно-просвітницьке повідомлення «Інфікування ВІЛ-інфікованих та пропаганда здорового способу життя».

Вікторина для учнів 7-11 класів «Що треба знати про СНІД».

Тематична виставка в бібліотеці «СНІД – це чума життя».

«Червона стрічка» - бесіда, створення червоної стрічки своїми руками, як символ толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Перегляд кінофільму «СНІД – небезпечне захворювання» (8-11 класи).

Години спілкування, бесіди «Толерантне ставлення оточуючих до ВІЛ-інфікованих людей», «Хто попереджений, той захищений», «СНІД – загороза людству», «Ми за здоровий спосіб життя».

Заняття з елементами тренінгу «ВІЛ/СНІДу: передбачити, уникнути, не захворіти».

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це проінформованість.