Среда, 01.05.2024, 22:04 | RSS | Приветствую Вас Гость

Заходи на честь Дня Соборності України.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості учнів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Новоолексіївському закладі загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради організовано та проведено ряд заходів: урок державності «Єднання за ради незалежності», перегляд здобувачами освіти фільму «Акт Злуки: відтворення історичної правди» (5-11 класи), в читальному залі бібліотеки закладу освіти організована тематично-літературна виставка «22 січня – День Соборності України», вікторина «Україна – єдина країна» (1-4 класи), години спілкування «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна», де діти на «долоньках» синього та жовтого кольорів писали «Що для мене Україна» та кріпили на карту України, «Україна – єдина Соборна держава», «Нехай не розмежованою останеться навіки», «День Соборності України», «Свято єдності українського народу». Під час виховних заходів здобувачі освіти розв`язували кросворди на знання історії. Співали пісні про нашу Батьківщину, розповідали вірші та історичну довідку про День Соборності України. Утворили живий ланцюг – символ духовної єдності та свободи українського народу!

Здобувачі освіти на різних мовах написали «Я люблю Україну», адже наш заклад освіти багатонаціональний, адже усіх нас об`єднає любов до Батьківщини. Учні обговорювали, що ж вони можуть зробити для своєї країни.

Здобувачі освіти впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.