Среда, 01.05.2024, 21:19 | RSS | Приветствую Вас Гость

Зустріч з координатором Турецького агентства зі співробітництва та координації програм в Україні Есмером Джунейтом.

22 вересня 2021 року чудова нагода об`єднала дорослих і дітей у Новоолексіївському закладі загальної середньої освіти №1 Генічеської міської ради, а саме – завершення реалізації проекту по облаштуванню низки внутрішніх приміщень нашого закладу.

На святкову лінійку разом зі своєю командою завітав координатор Турецького агентства зі співробітництва та координації програм в Україні Есмер Джунейт.

На святковій зустрічі були присутні почесні гості: Ірина Попова, заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів, Ганна Бондарева, начальник Відділу освіти Генічеської міської ради, батьки здобувачів освіти.

Від учнів, батьків, працівників закладу слова вдячності пану Есмеру Джунейту за допомогу та підтримку висловив директор закладу Ленур Люманов. Учні вітали учасників свята чудовими віршами, танцями та піснями, демонструючи свої таланти та творчість.

Всі присутні залишилися задоволеними від отриманих вражень.