Четверг, 02.05.2024, 00:27 | RSS | Приветствую Вас Гость

З Днем знань!

З початком нового навчального року!

Перше вересня.... Цей день  в Новоолексіївському ЗЗСО  №1 Генічеської  міської ради завжди  особливо  урочистий і хвилюючий, адже  саме  з нього  починається цікавий, надзвичайний і водночас нелегкий шлях до пізнання  та до нових звершень.

У цей день подвір'я закладу, в котрий раз, наповнилося веселими мелодіями, дитячим щебетанням, посмішками юнаків і дівчат та яскравими барвами  запашних осінніх квітів. В 2021 році в нашому закладі освіти вперше  за парти  сіли 74 першокласники, а взагалі, цього року будуть здобувати знання  652 учні.

Свято Першого дзвоника було емоційно насиченим та по-дитячому зворушливим, адже  першокласники відкривають для себе зовсім іншу  сторінку  життя,  де все нове та незвідане - перша вчителька, перший дзвоник, перший урок. Трохи засмучені одинадцятикласники - таке свято у рідному закладі для них є останнім. Вчителі, зустрічаючи своїх учнів лагідними посмішками, давали  настанови на новий навчальний рік,  який тільки починається.

Голосно та урочисто звучала музика, звідусіль  лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на  наполегливий заклик  першого дзвоника. Вірші та співи старшокласників, якими вони вітали малечу, надали ще більш радісного  настрою осінньому святу.

На урочисту лінійку закладу  освіти завітала секретар Генічеської міської ради  Пікуль Олена Олександрівна. Вона привітала усіх  присутніх з успішним  початком  нового  навчального року  та побажала  від шкільного життя отримувати тільки позитивні враження. Учням - найкращих та найкорисніших  знань. Вчителям - педагогічної мудрості та наснаги. Батькам- терпіння, сил  та енергії у вихованні власних дітей.

Закінчилося свято  переливчастими звуками веселого шкільного дзвоника. Під цей незабутній акомпанемент двері закладу освіти гостинно розпахнулися і запросили здобувачів освіти  до затишних, просторих класів набиратися мудрості і знань, вчитися долати труднощі,  впевнено крокувати до своєї мети, наповнювати серця любов'ю та добром.