Неділя, 28.02.2021, 05:01 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход


Главная
Банер
Головне меню
Меджліс
МОН України
Розклад уроків
НОВА ШКОЛА
Інформатика
Довідник ВНЗ
ЗНО
Вход на сайт
ЦНАП
Селищна рада
Подорож Україною

Виставка – конкурс «Зимовий букет – замість ялинки»

 

Зимові новорічні свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі і малі. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуку красуні - ялинки. Але створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можливо і без знищення дерев.

Зимовий букет – найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво.

У ставленні до новорічної ялинки, як у краплі води відтворюється наше ставлення до природи взагалі.

Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із зеленою ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Ми до неї звикли і мало замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою оселю. І як гірко буває бачити, що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуто на вулицю, як непотрібний мотлох.

З метою формування у здобувачів освіти  національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення ціннісного ставлення до природи, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля у приміщенні закладу з 04 по 24 грудня  2019 року були проведені щорічні виставки – конкурси «Зимовий букет –замість ялинки», «Новорічний подарунок».

Усі здобувачі освіти добре підготувалися до конкурсу, проявили свою оригінальність, власну палітру, любов до рідного краю. Замінивши ялинку на зимову композицію, суть свята не втрачається, а, навпаки, зберігається самобутність та багатогранність української культури.

На виставці були представлені чудові букети та композиції, з використання шишок, природних та штучних  матеріалів (пластикових пляшок, ниток, паперу, вати, фольги, музичних дисків тощо).

Роботи оцінювалися конкурсним журі за такими критеріями: дотримання зазначеної тематики та екологічна спрямованість робіт, гармонія поєднання елементів та цілісність композиції, нестандартність робіт, охайність, естетичність. За рішенням журі найкращі роботи були надані на районний конкурс.

Підсумовуючи результати конкурсу в номінації «Новорічний подарунок», перше місце отримали здобувачі освіти: Зейтуллаєва Феріде (3-Г клас), Бондаренко Максим (2-А клас); друге місце – Сарибілял Ільяс (5-А клас), Репецький Станіслав (8-Б клас), Байрамалі Лєнара (6-В клас), Бондаренко Дмитро (2-А клас), Яг’яєва Ліля (3-Г клас), Люманова Вєтаніє (2-В клас), Бєлялов Емір (3-Г клас); третє – Гуменюк Ксенія (2-А клас) – Зіядінов Дамір (2-А клас), Османова Аніфє (2-А клас), Шремф Іван (2-Б клас).

У номінації «Замість ялинки – зимовий букет» перше місце отримали здобувачі освіти: Чеппарова Евеліна (3-А клас), Абдурахманов Таір (2-В клас), Абізатова Сумайя (2-А клас); друге місце – Зейтуллаєва Мавілє (4-А клас), Сейтхалієва Евеліна (1-А клас), Петриченко Богдан (1-А клас); третє – Мамутова Селімє (1-Б клас), Зіядінов Ервін (4 А клас).

Велика подяка здобувачам освіти та їх батькам за креативність, талант та бажання творити. Створити свято у своєму домі не знищуючи природу – це зручно, гарно, актуально.


Copyright MyCorp © 2021