Четверг, 25.04.2024, 02:37 | RSS | Приветствую Вас Гость

День захисника України!

Сьогодні, як ніколи раніше, актуальною і для дорослих, і дітей є тема миру в нашій багатостраждальній Україні. Рідна земля за всю свою довгу історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, проте завжди пишалася вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у блакитне українське небо.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, виховання здобувачів освіти в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості в закладі з 12 по 13 жовтня 2020 року відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва.

12 жовтня 2020 року класні керівники провели години спілкування на тему: «Нащадки козацької слави», під час яких познайомили здобувачів освіти з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва.

Здобувачі освіти 1-А класу (класний керівник Лупіна О.А.) працювали в творчій майстерні за темою: «Оберіг захиснику України».

Яскравим було спортивне свято «Козацькі розваги», яке підготувала Гуменюк Н.М. для здобувачів освіти 4-Б класу. Учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах, серед яких були такі, як «Я-козак», «Павучки» та «Допоможи побратиму».

13 жовтня 2020 року класні керівники провели уроки мужності «Слава героям України!», метою яких стало формування в здобувачів освіти 1-11 класів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників України.

Щоб відволікти військовослужбовців від нелегких спогадів і тривожних думок, здобувачі освіти 1-11 класів долучилися до акції «Напиши вітання захисникам України».

Цікаву пізнавально-ігрову програму «Козацькі забави» підготували класні керівники 4,8 класів. Проводячи цей захід, класні керівники прагнули ознайомити здобувачів освіти  з витоками історії нашої країни, зверталися до минулого, щоб зрозуміти сучасне; розповідали про Запорозьку Січ, козацтво, легендарне минуле українського народу з метою формування  ціннісного ставлення до суспільства і держави. Були проведені командні ігри-змагання для хлопців. Учасники мірялися силою, змагалися у влучності, спритності і кмітливості, відгадували прислів'я та приказки про козаків. Команди продемонстрували силу, витривалість, показали знання з історії козацтва. Хлопці довели, що вони є гідними нащадками козаків.

Здобувачі освіти 1-11 класів стали учасниками конкурсу малюнків, плакатів «Вітання героям – захисникам України».

Покладання квітів до пам’ятного знаку Матерям, загиблих синів за Україну, меморіальної дошки колишнього випускника освітнього закладу, полеглого воїна АТО Ласкіна Сергія.  Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх загиблих воїнів і випускника нашого закладу освіти.

Здобувачі освіти 1-11 класів, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості, а ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!