Субота, 08.05.2021, 19:00 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход


Главная
Банер
Головне меню
Меджліс
МОН України
Розклад уроків
НОВА ШКОЛА
Інформатика
Довідник ВНЗ
ЗНО
Вход на сайт
ЦНАП
Селищна рада
Подорож Україною

Україна пам’ятає

Згадали тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробування голодом й учні нашої школи. З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, проведено наступні заходи:

- Виховна година «Людяність у нелюдяний час», «Запали свічку»;

- Бесіда «Україна Пам’ятає!», «Хто вижив - не забуде»;

- Історична година «Допоки пам’ять в серці не згасає…»;

- Учні переглянули відеофільм з елементами хроніки про передумови створення штучного голоду в Україні. Учні по черзі зачитували хвилюючі спогади очевидців Голодомору. Наприкінці заходи присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання;

- В шкільній бібліотеці діє тематична виставка «Голос історія»;

- 23 листопада 2018 року вчителі та учні приєдналися до селищного заходу з метою пам’яті мільйонів загиблих співвітчизників;

- Вчителі та учні, покладеними квітами до пам’ятного знаку жертвам голодомору, пом’янули своїх рідних, близьких… Бо ж практично немає таких сімей, які б не постраждали від голоду 1932-1933 років.

У день пам’яті жертв голодомору, 24 листопада, учні та вчителі школи взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам’яті». Голодомор 1932-1933 років назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найдавніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це  нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.


Copyright MyCorp © 2021