Середа, 19.12.2018, 08:32 | RSS | Приветствую Вас Гість

Україна Пам’ятає

Згадали тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробування голодом й учні нашої школи. З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, проведено наступні заходи:

- Виховна година «Людяність у нелюдяний час», «Запали свічку»;

- Бесіда «Україна Пам’ятає!», «Хто вижив - не забуде»;

- Історична година «Допоки пам’ять в серці не згасає…»;

- Учні переглянули відеофільм з елементами хроніки про передумови створення штучного голоду в Україні. Учні по черзі зачитували хвилюючі спогади очевидців Голодомору. Наприкінці заходи присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання;

- В шкільній бібліотеці діє тематична виставка «Голос історія»;

- 23 листопада 2018 року вчителі та учні приєдналися до селищного заходу з метою пам’яті мільйонів загиблих співвітчизників;

- Вчителі та учні, покладеними квітами до пам’ятного знаку жертвам голодомору, пом’янули своїх рідних, близьких… Бо ж практично немає таких сімей, які б не постраждали від голоду 1932-1933 років.

У день пам’яті жертв голодомору, 24 листопада, учні та вчителі школи взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам’яті». Голодомор 1932-1933 років назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найдавніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це  нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.