Среда, 01.05.2024, 22:51 | RSS | Приветствую Вас Гость

Трагедія Бабиного Яру

Народе, що дав геніїв великих,

Народе, що несеш із світових глибин

Високий чесний дух серед обмовин диких,

Низький тобі уклін!

А попліч ідемо крізь темряву негод…

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр – символ трагедії Голокосту на нацистських злочинів на українській землі.

Саме темі історії і трагедії Бабиного Яру були присвячені інформаційно-медійні заходи, що впродовж 29-30 вересня пройшли в закладі освіти. Метою їх проведення було формування в учнів історичної правди про події Голокосту, вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчиненого нацистами у 1941-1943 роках.

У середу, 29 вересня 2021 року, в 5-11 класах відбувся Національний урок пам`яті «80 років пам`яті: здобуттю не підлягає». Для учнів початкових класів пройшли уроки толерантності «Уроки війни та Голокосту: мужність, пам`ять, співчуття». Класні керівники 5-9 класів провели бесіди  з учнями на тему: «Стосунки між народами – «свої» та «чужі». Бібліотекар закладу підготувала експрес-інформація «Трагедія Бабиного Яру».

Проведені заходи сприяли формуванню стійкого негативного ставлення учнів до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя.