Среда, 01.05.2024, 20:47 | RSS | Приветствую Вас Гость

Заходи до Дня ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в школі було проведено ряд заходів.

Години спілкування «Твої герої, Україно!», «Перший зимовий похід армії УНР – найгероїчніша сторінка воєнного мистецтва періоду 1917 – 1921 рр.», «Армія – гордість держави!», «Збройні сили України: історія та сучасність», «Український воїн – приклад для наслідування», «Захист Вітчизни – обов’язок кожного».

Організована виставка «Збройні Сили України – слава, гордість, міць землі»

Для учнів 5-х класів були організовані спортивні змагання «Козацькі забави». У цих змаганнях учні показали гарні результати з фізичної підготовки.

На заході була присутня староста Новоолексіївського старостинського округу Ісай І.В.

Всі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.