Субота, 08.05.2021, 18:42 | RSS | Приветствую Вас Гість
Главная | Регистрация | Вход


Главная
Банер
Головне меню
Меджліс
МОН України
Розклад уроків
НОВА ШКОЛА
Інформатика
Довідник ВНЗ
ЗНО
Вход на сайт
ЦНАП
Селищна рада
Подорож Україною

Віртуальна реальність (VR)

У 2016 році були зроблені перші суттєві кроки вперед для впровадження технологій віртуальної реальності, але ці нововведення не внесли ніяких революційних змін в наше життя. У 2017 році ці технології залишаться в топах обговорюваних тем, в результаті чого, виникнуть нові, ще більш глобальні проекти. Очікується менше нових пристроїв і більшу кількість ідей щодо інтеграції VR з існуючими платформами. Крім цього, в 2017 році почнеться взаємодія людей у ​​віртуальній реальності - зокрема, Facebook зробив кілька великих анонсів і показав дивовижні варіанти застосування технології на своїй конференції для розробників F8, наприклад, можна згадати VR-палки для Селфі. Якщо у вас або у ваших друзів по Facebook вже є якісь VR-пристрої, ваше спілкування в 2017 році буде проходити вже в новому форматі і з новими можливостями. Крім того, можна припустити активне зростання ігор, повнометражних фільмів, шоу, концертів і навіть VR-мистецтва.

Додаткова реальність

Поки VR починає свою роботу, додаткова реальність в 2017 році стане головною фішкою. Не так давно для належної Microsoft платформі Windows Holographic, яка була покликана забезпечити досвід змішаної реальності для користувачів Windows, вийшов цілий ряд подібних пропозицій від інших виробників. У 2017 році Apple запланували зайнятися збагаченої реальністю. Додаткова реальність зуміє приступити до роботи раніше, так як буде працювати просто на телефонах без необхідності покупки додаткового гарнітури. Попит на подібні проекти посуне бізнес до свідомості нового ще більш захоплюючого контенту. Першими під прогрес потраплять ігри та іграшки, які займають лідерські позиції на ринку. Також, можливо, нам вдасться побачити неймовірні нововведення від всім відомого стартапу Magic Leap.

Оновленні екрани

Відкриттям року стануть так само 4К екрани смартфонів, на яких можна буде спостерігати всі перераховані вище візуальні новинки. Так як телевізором вже нікого не здивуєш, адже 3D і вигнуті поверхні виявилися не дуже популярними, виробники вирішили вкласти всі сили в розробку екранів, які постійно перебувають в руках кожного - екрани телефонів. За допомогою OLED-екранів смартфони стануть ще більше. Екрани UHD-дозволу виникли ще в 2015 році за допомогою розробок Sony, але далі справа не просунулася. У 2017 році ця ідея отримає нове життя. Але чи зможемо ми відрізнити Full HD від UHD на невеликому екрані телефону? І важливо це для нас? У новому році споживач все частіше буде приєднувати до свого смартфону VR-гарнітуру. У цьому випадку, коли екран знаходиться близько до очей, переваги високого дозволу стають очевидні. Сьогодні багато говорять і про гнучких екранах, але це не означає, що вони з'являться дуже скоро, тому що ця ідея залишається поки нездійсненною і відповідь на питання, як використовувати цю технологію на благо споживача, ще не знайдений. Важливіше буде «тонкий», а не «гнучкий» екран.

Протези нового покоління

У 2016 році були певні проблиски в області роботів, що імітують тварин. Чого варті роботи компаній Pepper, Asimo і бестіарій Boston Robotics, - але в наші будинки вони увійдуть не так скоро. У цьому році варто очікувати певні прориви в області екзоскелетів і роботизованих протезів нового покоління. Всі ці прориви будуть в основному призначені для допомоги людям з особливими потребами, які не можуть ходити, стояти, працювати руками. Залізна людина потроху стає реальним.

Штучний інтелект

Тема штучного інтелекту (ІІ) особливо була розвинена в 2016 році, коли була розпочата популяризація машинного навчання і використання технологій в цифрових помічників. У 2017 році Microsoft, ймовірно, представить пристрій з Cortana, та й Apple, швидше за все, знайде фізичну оболонку для своєї Siri. Технологія ІІ найбільше вплине на наше повсякденне життя - з кожним днем ​​зростатиме кількість сервісів і додатків з використанням штучного інтелекту, який буде постійно розвиватися і ставати розумнішими.

Безпека інформації

Попередній рік був сповнений зломів і крадіжок персональних даних. Мабуть, навіть складний пароль не гарантує вам абсолютній безпеці. Вхід по відбитку пальця перш входив в число пристроїв бізнес-класу, але поступово ці технології стали поширюватися, починаючи зі смартфонів. Тепер на деяких комп'ютерах вже є функції розпізнавання обличчя користувача (Windows Hello), а в новому MacBook Pro працює авторизація за відбитком пальця. На сучасному етапі пароль, як засіб авторизації, поступово відходить в минуле. Комп'ютери знову перетворюються в ексклюзивний товар, тому використання звичайних паролів скоро буде здаватися дивацтвом. Шифрування продовжить поширюватися, як на смартфонах, так і на передачу даних, незважаючи на наростаючий тиск урядів через досить складний процес впровадження цієї технології.

Безпілотні авто

Безпілотні автомобілі поступово входять в повсякденне життя. У цьому році з'явиться безліч зовсім нових класів автономного транспорту (мінівенів і автобусів). Безпілотний транспорт до кінця року буде законно експлуатуватися в різних штатах США. Варто очікувати втілення ще однієї мрії Ілона Маска: Hyperloop One збирається запустити повномасштабний тестовий відрізок транспортної системи (якщо компанія зуміє дожити до передбачуваного запуску).

Новинки в особистому відео

Ця область за останній час сильно просунулася вперед, наприклад, згадаємо Snapchat Spectacles - нова камера-окуляри. З її допомогою можна знімати фотографії, які автоматично завантажуються на телефон, поки ви носите окуляри (але вони не транслюють потік в реальному часі). В цьому році, ймовірно, інші соціальні медіа і виробники електроніки знайдуть нові рішення. Так, що 2017 обіцяє бути багатим на інновації, і з їх допомогою зробити наше життя легше і комфортніше.


Copyright MyCorp © 2021