Неділя, 27.09.2020, 04:59 | RSS | Приветствую Вас Гість

НОВА ШКОЛА

Постанова від 22.08.2020 № 50. Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Опитування щодо дистанційного навчання у школі.

Опитування випускників ЗЗСО, які планують навчатися в центрах з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Крок до херсонського ВИШу»

Наказ №43 від 07.05.2020. Про продовження терміну дії організаційних заходів для
запобігання поширенню коронавірусу COVID - 19

Наказ №66 від 14.04.2020. Про передачу закладам загальної середньої освіти району повноважень що до трудових відносин з педагогічними працівниками.

Наказ №39 від 03.04.2020. Про окремі питання забезпечення реалізації державної політики в галузі освіти в умовах карантину.

Міністерство охорони здоров’я України. Що потрібно знати про коронавірус?

Офіційний сайт системи безоплатної правової допомоги

Порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО-2020 на сайті Херсонського РЦОЯО

ПРОБНЕ ЗНО-2020: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ. ЗНО - ON-LINE.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня. Більше інформації про ПЗНО ->

Опитування щодо доступності та наявності широкосмугового доступу до Інтернету

Соціальна програма Scholarship на оплату навчання у твоєму виші!

Сума гранту складає 16 000 гривень!

Запрошуємо студентів нашого ВУЗу взяти участь у соціальній програмі Scholarship від
інтернет-магазину Zasteli.com.ua.
Якщо ти талановитий та прагнеш успіху у житті, спробуй виграти грошовий грант:
1 місце – 10 000 грн
2 місце – 4 000 грн
3 місце – 2 000 грн
Від тебе ми чекаємо цікавий матеріал на тему домашнього текстилю. Більш детальну
інформацію щодо вимог до робіт шукай на сторінці проекту.
Участь у програмі абсолютна безкоштовна!
Кінцевий строк подачі статей – 10 березня 2020 року

Спробуй, адже ти нічого не втрачаєш! Всім успіхів!

Наказ №21 від 01.06.2019 Про зарахування учнів 1-х класів.