Среда, 24.04.2024, 13:19 | RSS | Приветствую Вас Гость

Торбину, повну сміху,

і здоров’я для родини,

красну долю для Вкраїни.

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.

Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна його свято особливе, хвилююче, яке вже давно вийшло із суто релігійного спрямування та стало воістину всенародним.

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Також, саме, вони найбільш чекають на це свято. Адже малеча знає, що за їх слухняність, старанність, працьовитість святий принесе їм безліч гарних подарунків.

Цього святкового дня з метою показати всю красу та велич української культури через різнобарвність української пісні, що в свою чергу сприяє об’єднанню учнівського колективу та вихованню справжніх духовних якостей, в закладі освіти відбулося святкове пісенне диво серед здобувачів освіти 1-4 класів «Чудотворець Миколай, в нашу хату завітай!».

Здобувачі освіти радо зустрічали Миколая, який прийшов до них з подарунками, він сердечно привітав дітлахів, батьків та вчителів з гарним святом, побажав миру, здоров’я та благополуччя, а ще потішив дітей солодкими «миколайчиками».

Протягом свята здобувачі освіти  дізналися багато цікавого про звичаї та традиції нашого народу. Кульмінацією заходу було виконання здобувачами освіти святкових пісень про Святого Миколая та зиму. Усі глядачі активно аплодували учасникам конкурсу, які задушевно виконали пісні: «Зачарована зима», «Де ти білочка була», «Миколай, Миколай, ти до нас завітай», «Святий Миколай», «Ой, хто, хто Миколая любить», «Зима - красунечка», «Зимонька, зима», «Падає сніжок», «Чарівниця зима», «Вже надходить ніч чарівна».

Поки житиме пісня в устах народу, доти житиме й сам народ. Цей висновок зробили всі учасники свята, яке насправді виховує почуття любові до української пісні, мови та формує відчуття гордості за людей, які мають таку багату спадщину.

Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.