Понедельник, 06.05.2024, 19:12 | RSS | Приветствую Вас Гость

Главная » 2019 » Май » 27 » Подяка керівникам ТОВ «Агростеп», ПрАТ «Волна» за увагу, доброту й щедрість.
Подяка керівникам ТОВ «Агростеп», ПрАТ «Волна» за увагу, доброту й щедрість.

24 травня 2019 року в Новоолексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області пролунав «останній дзвінок»  -  завершився навчальний рік. Це день важливий для кожного з нас. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить коли їхні діти стають дорослішими.

Розділити радість свята із випускниками приїхали керівники ТОВ «Агростеп», ПрАТ «Волна», які подарували солодощі для дітей одинадцятих класів.

Батьки та випускники школи висловлюють щиру подяку керівництву ТОВ «Агростеп», ПрАТ «Волна» за увагу, доброту й щедрість.

Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях та планах. Бажаємо Вам здоров’я і добра, удачі, натхнення та наснаги працювати на користь нашого краю.

Просмотров: 337 | Добавил: ooh1 | Рейтинг: 0.0/0