Понеділок, 23.07.2018, 05:30 | RSS | Приветствую Вас Гість

Генічеське ВПУ №17
Оцінування сайту

Главная » 2018 » Травень » 29 » Новий комп’ютерний клас.
Новий комп’ютерний клас.

У межах домовленостей між представництвом КримSOS та УВКБООН в Україні, в Новоолексіївській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №1, Генічеської районної ради, Херсонської області обладнано новий комп’ютерний клас.

Зі слов адміністрації:

Це радісна подія. Ми відкриваємо просторий та сучасний комп’ютерний клас, з сучасними комп’ютерами та ліцензійним програмним забезпеченням.

Тепер у школи значно розширяться можливості для надання якісних та сучасних освітніх послуг.

Довідково:

Відповідно до вищезазначеної програми Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Генічеської районної ради, Херсонської області отримала:

11 сучасних комп’ютерів, 11 Wi-Fi роутерів, обладнання для створення локальної мережі, мережевий кабель для під’єднання усіх кабінетів до мережі Інтернет.

Детальний опис допомоги в документі PDF.

Просмотров: 48 | Добавил: ooh1 | Рейтинг: 0.0/0