Середа, 19.12.2018, 08:31 | RSS | Приветствую Вас Гість

Главная » 2018 » Вересень » 4 » День знань в Новоолексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1
День знань в Новоолексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1

День знань – це свято першого дзвоника, це свято батьків і дітей, які вперше прийшли до школи. Це дуже хвилююча мить, коли на тебе дивляться оченята маленьких діточок і ще більше стурбовані очі батьків, адже інколи здається, що до школи йде не маленька дитина, а її батьки, адже вони переймаються набагато більше, ніж першокласники.

Попереду новий навчальний рік. Діти стають дорослішими і розумнішими, учителі – мудрішими.
Першокласнику важливо відкрити радість самостійного добування знань, радість пізнання нового, наповнити позитивними емоціями.
    Тому в першу чергу вчителю потрібно підібрати індивідуальний ключик до серця кожної дитини, щоб зуміти донести, піднести, а якщо треба — і легенько натиснути.

3 вересня 2018 року у Новоолексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 приступили до навчальних занять 630 учнів.     Освітній заклад зустрів 83 першокласника – 1-А клас, 1-Б клас, 1-В клас.

Другий рік поспіль відкрито клас з навчанням кримськотатарської мови.  Класовод Люманова Ф.Е. прийняла 23 першокласника, які будуть вивчати поряд з українською мовою рідну мову свого народу – кримськотатарську. Свій Перший Урок учні розпочали у національну вбранні.

Просмотров: 42 | Добавил: ooh1 | Рейтинг: 0.0/0