Четверг, 25.04.2024, 12:47 | RSS | Приветствую Вас Гость

У рамках заходів, присвячених 100-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського, у Новоолексіївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1, 27 вересня 2018 року була проведена квест – естафета «Під блакитним небом Херсонщини». У квесті прийняли участь здобувачі освіти 6-х класів, які склали 3 команди: 6 – А клас – «Соколята», 6 – Б клас – «Барвінчата», 6 – В клас – «Сонечко».

Для учн ... Читать дальше »

Просмотров: 587 | Добавил: ooh1 | Дата: 01.10.2018 | Комментарии (0)

День знань – це свято першого дзвоника, це свято батьків і дітей, які вперше прийшли до школи. Це дуже хвилююча мить, коли на тебе дивляться оченята маленьких діточок і ще більше стурбовані очі батьків, адже інколи здається, що до школи йде не маленька дитина, а її батьки, адже вони переймаються набагато більше, ніж першокласники.

Попереду новий навчальний рік. Діти стають дорослішими і розумнішими, учителі – мудрішими.
Першокласнику важливо відкрити радість самос ... Читать дальше »

Просмотров: 296 | Добавил: ooh1 | Дата: 04.09.2018 | Комментарии (0)

Останній дзвоник в Новоолексіївській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №1, Генічеської районної ради, Херсонської області традиційно відбувається в останню п’ятницю весни – 25 травня. Для випускників останній дзвінок – це важливий день, адже це символічне прощання зі школою.

... Читать дальше »

Просмотров: 365 | Добавил: ooh1 | Дата: 03.06.2018 | Комментарии (0)

У межах домовленостей між представництвом КримSOS та УВКБООН в Україні, в Новоолексіївській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №1, Генічеської районної ради, Херсонської області обладнано новий комп’ютерний клас.

... Читать дальше »

Просмотров: 369 | Добавил: ooh1 | Дата: 29.05.2018 | Комментарии (0)

«Перед минулим – зніміть капелюх,

перед майбутнім – засукайте рукава»